Tüm okuyucularımıza teşekkür ederiz.

 

Türkiye ve Dünyadaki siteleri tıklanmalarına göre sıralayan Alexa’nın en son güncel verilerine göre Doğru, tarafsız ve 24 saat haber akışı ile Ankara da Amatör branşlarda spor sevenlerin nabzını tutan amatorunsesi.com Amatör spor dalında en çok tıklanan ikinci haber sitesi oldu. Bizleri takip eden tüm okuyucularımıza teşekkür ederiz.

Amatorün Sesi İmtiyaz Sahibi 

Kemal ÇELİKER 

26. Hafta Hakemli Bülten

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Ankara Şube Başkanlığı tarafından yayınlanan 26. hafta amatör müsabaka bültenini aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

AMATÖRÜNSESİ

Acımız Büyük Milletimizin Başı Sağolsun.

Suriye İdlib’den gece yarısı gelen haberle kahrolduk! Suriye İdlib kentindeki Türk askerlerine düzenlenen hava saldırısında 33 Mehmetçik şehit oldu. Saldırıda ağır yaralanan askerlerimiz Cilvegözü Sınır Kapısı’ndan Türkiye’ye getirildi.

Şehitlerimize Allahtan rahmet yaralı evlatlarımıza acil şifalar dileriz.

Amatörünsesi  Yönetim Kurulu olarak “Şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine sabırlar, yaralı askerlerimize acil şifalar dileriz. Milletimizin başı sağ olsun.’’.

Türk Telekom 2 Yılda 2’nci kez Türkiye Kupasınsa Yarı Finalde

Türk Telekom 2 yılda 2’nci kez Türkiye Kupasında Yarı Finalde

Türk Telekom, Solgar Vitamin Türkiye Kupası Çeyrek Finalinde evinde Pınar Karşıyaka’yı 62-56’lık skorla eledi ve Yarı Final’de Fenerbahçe’nin rakibi oldu.

Avrupa’da Türkiye’yi başarıyla temsil eden Türk Telekom, Solgar Vitamin Türkiye Kupası Çeyrek Final mücadelesinde evinde Pınar Karşıyaka ile karşılaştı.

Karşılaşmaya etkili başlayan Türk Telekom, Muhammed Baygül’ün elinden yayın gerisinden bulduğu basketlerle ilk 5. dakikayı 11-4 önde tamamladı. İlk çeyreği Türk Telekom, Wiltjer’ın pota altından kaydettiği basketlerle 17-10 önde bitirdi. Daha fazlasını oku