Halkbank’ın muhtemel rakibi Graz

Halkbank’ın muhtemel rakibi Graz
COVID-19 pandemisi nedeniyle tamamlanmayan ve ‘Beyaz Sezon’ olarak ilan edilen geçtiğimiz sezonu 6. sırada bitiren Halkbank, ülkemizi Balkan Kupasında temsil etme hakkı kazanmıştı.
Halkbank, 12-13 Eylül tarihlerinde düzenlenecek Balkan Kupası’nda Sırbistan’ın MOK Spartak SUBOTICA ve Kosova’nın K.V. Luboteni FERIZAJ takımları ile mücadele edecek. Başkent ekibi, Balkan Kupasında şampiyon olması durumunda Challenge Kupası 2. raunt etabında Avusturya’nın UVC Holding Graz takımıyla eşleşecek.
Erkekler CEV Challenge Kupası 16’lı Finaller Turu’nda ilk karşılaşmalar 8-10 Ekim, rövanş karşılaşmaları ise 13-15 Ekim 2020 tarihlerinde oynanacak.

Halkbank’ta staff fark yaratıyor

Halkbank’ta staff fark yaratıyor
2020-2021 sezonu için geri sayım başladı. Türkiye’de voleybol 31 Ağustos- 2 Eylül tarihleri arasında Türkiye Kupası laçları ile start alacak. AXA Sigorta Erkekler Ligi ise 13 Eylül Pazar günü başlayacak.
Ligin başat takımlarından Halkbank, Ankara’da yaptığı ilk dönem çalışmaların ardından Bolu’da kampa girdi. Halkbank, üçüncü etap hazırlıklarını Ankara’da sürdürüyor.
Başkent ekibi yeni kurulan kadrosunu başlangıç gününden bugüne teknik ve kondisyon anlamında planlanan seviyelere yükseltti. Mavi-Beyazlılar, ligde güçlü bir şekilde mücadele etmeye hazırlanırken, takımın hazırlanması ve idamesi konusunda Başantrenör Taner Atik’le birlikte staff grubu da çok önemli bir işlev yürütüyor.
Burak Emre Dirier Yardımcı Antrenör 1988 doğumlu. Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulundan Antrenörlük eğitimi bölümünden mezun oldu, Pedagojik Formasyon Eğitimi aldı. Anadolu Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Spor Yöneticiliği Bölümünü bitirdi. Bartın Üniversitesi BESYO Beden Eğitimi Bölümünde Yüksek Lisans Eğitimini tamamladı. 2014’te Halkbank’a geldi. İngilizce biliyor. Philip Barca Cysique Yardımcı Antrenör 1977 Paris doğumlu. 20 yıl boyunca profesyonel düzeyde voleybol oynadı. Fransa Milli Takım forması giydi. Katar’da bir yıl başantrenör olarak çalıştı. Halkbank’ta yardımcı antrenör olarak görev yapacak. Daha fazlasını oku