Dualarınızı Bekliyorum

Değerli okurlarım , bu hafta içi doktorum çağırdı, 3 Şubat Çarşamba günü TCDD Hastanesinde Sol ayağımdan ameliyat olacağım, sakın merak etmeyin.  Dualarınızı bekliyorum, umarım bir kaç hafta sonra tamamen iyileşmiş olarak aranızda olacağım. Dua eden ve yorum yapan herkesten Allah razı olsun.

Kemal ÇELİKER

Türktelekom Basketbolda Türkiye’yi Gururlandırdı

Türk Telekom, Basketbolda Türkiye’yi Gururlandırdı

Türk Telekom, deplasmanda İsrail temsilcisi Hapoel Jerusalem’i 78-77 yenerek son 16 takım arasındaki yerini aldı. Türk Telekom Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Yusuf Kıraç: “Basketbol Şampiyonlar Liginde iki yıl üst üste Play Off’lara kalma başarısı gösteren Türk Telekom, Türkiye’nin Avrupa’daki gururu olmuştur.” Türk Telekom, FIBA Basketbol Şampiyonlar Ligi G Grubu 5. maçında deplasmanda İsrail Temsilcisi Hapoel Jerusalem’i 78-77 yenerek son 16 takım arasına kaldı. Daha fazlasını oku

Ödül Töreni

MaratonTürk’ten Halkbank’a iki ödül
MaratonTürk dergisi tarafından düzenlenen, Mart 2020’de takdim edilmesi planlanan, fakat küresel salgın nedeniyle, ulaştırılması geciken “MaratonTürk 2019 Yılın En İyileri ödülleri sahiplerini buldu.
Halkbank Spor Kulübü de Türk spor medyasının en prestijli yayınlarından MaratonTürk tarafından iki ödüle layık görüldü.
Halkbank Spor Kulübü Müdürü ve Takım Menajeri Ali Şenocak’la, milli yıldız Efe Bayram’a Yılın Yükselen Değeri” ödülleri, Genel Yayın Yönetmeni Osman Atakan Tekin tarafından takdim edildi.
Efe Bayram ve Ali Şenocak, ödülün kendilerini memnun ettiğini, aynı zamanda da motive ettiğini belirterek, Türk voleyboluna katkı yapmak istediklerini belirttiler.
Menajer Ali Şenocak, “MaratonTürk’e, bizi bu ödüle layık gördükleri için teşekkür ederiz. Bu güzel yayının uzun soluklu olmasını ve voleybolun başarılarını duyurmaya devam etmesini diliyorum” diye konuştu.