HALKBANK’IN KOLTUĞU SAĞLAM

Halkbank’ın koltuğu sağlamHalkbank ANKARA: 3

Avşar MS Afyon Bld. YÜNTAŞ: 0

 

Salon: TVF Başkent

Hakemler: Erdal Sarıbaş, Engin DumanHalkbank: Yiğit, Vigrass, Aslan, Bruno, Mustafa, Hernandez (Volkan-L, Caner-L, Abdullah, Efe)Avşar M.S. Afyon Bld.: Kadir, Mehmet, Yusuf, Cansın, Mbativou, Mejias (Çağatay-L, Ekrem-L, Umut, Yiğit)
Setler: 25-16, 25-20, 25-21
Süre: 1 saat 21 dakika (26, 28, 27)
AXA Sigorta Efeler Ligi’nin 16.haftasında, Ankara’da olnanan karşılaşmada Halkbank, Avşar Maden Suyu Afyon Belediye YÜNTAŞ’ı 3-0 mağlup ederek zirvedeki yerini korudu.
Ligde oynadığı tüm maçları kazanan başkent ekibi müsabakanın setlerini 25-16, 25-20, 25-21. Karşılaşmanın en skorer oyuncusu 12’şer sayı ile Halkbank’tan Hernandez, Afyon’dan Yusuf oldular
Mutlu eden galibiyet
Mavi-Beyazlı takımda maç sonu görüşlerini açıklayan Abdullah Çam, “İyi oyun ve galibiyet bizi mutlu etti” diye konuştu. Rakibin son haftaların güçlü voleybol oynayan bir ekip olduğunu bildiklerini dile getiren Çam, “Biz de hafta boyu buna göre çalıştık. Atakta ve savunmada planımızı sahaya yansıttığımız için sonuç geldi Emeklerimizin karşılığını aldığımız, camiamıza bir galibiyet daha armağan ettiğimiz için mutluyuz. Arkadaşlarımın ellerine sağlık. Onları ve teknik heyetimizi kutluyoruz” dedi.