Youtube Sayfamıza Abone Olun

Değerli okurlarımız Amatörün Sesi yaklaşık 20 yıldır sizlere hizmet ediyor ve daha uzun yıllar hizmet etmeye devam edecek. Gelişen teknolojiye bizlerde ayak uydurmak zorundayız.  Kulüp başkanları, Amatör kulüp temsilcileri, Hakemler, Saha Komiserleri, Sağlık çalışanlarımız ve ismini sayamadığımız birçok görünmez kahramlarımız youtube üzerinden sizlerin sesi olmaya devam edeceğiz.
Canlı yayınlarımız ile tüm camiada ses getirmek için Amatörünsesi youtube kanalımıza abone olup bizleri izlemeye ve hediyeler kazanmaya devam edin.

TANER ATİK TAKIMINA GÜVENİYOR

Taner Atik takımına güveniyor

Halkbank Voleybol Takımı Baş Antrenörü Taner Atik, CEV Challenge Kupasında gelinen yerden mutlu olduğunu, takımına bu aşamada da çok güvendiğini söyledi.

AXA Sigorta Efeler Liginde yenilgisiz liderliğini sürdüren Halkbank, CEV Challenge Kupasında da kayıpsız yürüyüşünü devam ettiriyor.
Challenge Kupasında maç kaybetmeden yarı finale yükselen başkent ekibi, bu turda Yunanistan’ın Panathinaikos AC ATHENS takımı ile eşleşti. İki takımı ilk kez karşı karşıya getirecek serinin ilk maçı 23 Şubat Çarşamba, Ankara’da oynanacak. Müsabaka saat 17:30’da yapılacak. Rövanş karşılaşması ise 1 Mart’ta Atina’da yapılacak.
Yarı final eşleşmesini değerlendiren Taner Atik, şu görüşleri paylaştı:
“Öncelikle CEV Challenge Kupasında ilk 4 takım arasına girdiğimiz ve finale doğru emin adımlarla ilerlediğimiz için çok memnunum. Takımımın sezonun başından bu yana ortaya koyduğu performanstan ve bulunduğumuz seviyeden tatmin olmayıp daha fazlasını başarma isteğinden çok mutluyum.
Panathinaikos voleybol kültürü olan çok güçlü bir rakip. Ankara’da oynayacağımız ilk maçı alarak Yunanistan’a avantajlı gitmek istiyoruz. Bunu başaracak güçte olduğumuzu düşünüyorum. Tekrarlamak gerekirse, takımıma çok güveniyorum.”

Halkbank’ın rakibi Panathinaikos

Halkbank’ın rakibi Panathinaikos
Türkiye’yi Erkekler CEV Challenge Kupasında temsil eden, bu kupada yarı finale kalan Halkbank’ın rakibi belli oldu.
Çeyrek finalde Estonya’nın Tallinn Technical University takımını iki müsabakada da 3-0 mağlup ederek yarı finale adını yazdıran başkent ekibi, yarı finalde Yunanistan’ın Panathinaikos AC ATHENS takımı ile eşleşti.
Çeyrek finalde İspanya’nın CAI TERUEL ekibini Atina’da 3-0 mağlup eden Panathinaikos, İspanya’da yapılan rövanşta 25-21, 25-21, 25-0’lık set skorlarıyla 3-0 yenilse de altın seti 15-11 kazanarak Halkbank’ın rakibi oldu.
Halkbank’la Panathinaikos arasındaki yarı finalin ilk randevusu 23 Şubat’ta Ankara’da. Finale yükselecek takımın belirleneceği rövanş mücadelesi ise 1 Mart 2022 tarihinde Atina’da yapılacak.