Yavuz Çetinkaya’dan sitem

YAVUZ ÇETİNKAYA’DAN SİTEM

ANAKAR/ALTINADAĞ SEMT KULÜPLERİ’NDEN TÜNÇ ALTINDAĞSPOR, BABASI VE YÖNETİCİSİ YAVUZ ÇETİNKAYA’DAN AMATÖR SPOR KULÜPLERE YETKİLİLERİN SAHİP ÇIKMADAIĞINI İDDİA EDEREK SİTEM ETTİ.

U 11-12-13-14-15-16-17-18-19 ve Amatör futbol takımları ile liglere katılan Tunç Altındağspor yöneticisi Yavuz Çetinkaya, tüm maddi sıkıntılara rağmen, Lige katılıp, büyük başarı elde ediyoruz. Maddi gelirimizin kısıtlı olmasına rağmen, kulübümüzün oyuncuları ile Liglere katılarak oynatmaktan büyük mutluluk duyuyoruz,
Ayrıca semtimizin gençlerinin yanı sıra Ankara’da yaşamlarını sürdüren diğer gençleri de kulübümüze kayıt yaptığımızda ücret almadan futbol eğitimimizi sürdürmekteyiz.
Bizim amacım devletimize yük olmak değildir. Sadece maddi durumu iyi olmayan gençlerimize de devletimizin sahip çıkması gerektiğini düşünüyorum. Tesis yetersizliği ve maddi sıkıntılara karşın yaptığımız çalışmalarda sporcularının özverili çalınmalardan memnun olduğunu söyleyen Çetinkaya, daha sonra şunları söyledi: “Hiçbir gelirimiz olmaksızın kulübümüz oyuncularımızın katıldıkları liglerde oynatmanın ayrıca gururunu yaşıyoruz. Yine yineliyorum ve diyorum ki, devletimizin amatör dalında faaliyet gösteren gençlere sahip çıkmasıdır. Bundan dolayıdır ki, amatör sporcular mutlak surette desteklenmesi olduğunu” söyledi.
Haber-Fotoğraf: Kemal Çeliker

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir